Saintapedia:Cargo: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 8: Line 8:
|[[Template:Saints]]
|[[Template:Saints]]
|[[Special:CargoTables/Saints]]
|[[Special:CargoTables/Saints]]
|-
|[[Form:Organization]]
|[[Template:Organization]]
|[[Special:CargoTables/Organization]]
|-
|-
|[[Form:Parish]]
|[[Form:Parish]]
Line 61: Line 57:
|[[Template:Tasks]] and [[Portal:Tasks]]
|[[Template:Tasks]] and [[Portal:Tasks]]
|[[Special:CargoTables/Tasks]]
|[[Special:CargoTables/Tasks]]
|}
==Dev tables==
{| class="wikitable"
!Form
!Template
!Table
|-
|[[Form:Organization]]
|[[Template:Organization]]
|[[Special:CargoTables/Organization]]
|}
|}

Navigation menu