Saintapedia:Cargo: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 20: Line 20:
|[[Template:Church]]
|[[Template:Church]]
|[[Special:CargoTables/Churches]]
|[[Special:CargoTables/Churches]]
|-
|[[Form:Country]]
|[[Template:Country]]
|[[Special:CargoTables/Country]]
|-
|-
|[[Form:Diocese]]
|[[Form:Diocese]]
398

edits

Navigation menu