User:Tom/sandbox: Difference between revisions

Line 8: Line 8:
==Schedule==
==Schedule==
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|W
|Weeks
|Days
|Days
|Sunday
|Sunday
Line 19: Line 19:
|-
|-
|1
|1
|8/17 to 8/23
|8/17/2025 to 8/23/2025
|Rest
|Rest
|3.5 m run
|3.5 m run
Line 29: Line 29:
|-
|-
|2
|2
|8/24 to 8/30
|8/24/2025 to 8/30/2025
|Rest
|Rest
|3.5 m run
|3.5 m run
Line 38: Line 38:
|6 m run
|6 m run
|-
|-
|
|3
|9/6/2025 to 9/12/2025
|8/31/2025 to 9/6/2025
|Rest
|Rest
|4 m run
|4 m run
Line 48: Line 48:
|7 m run
|7 m run
|-
|-
|
|4
|9/13/2025 to 9/19/2025
|9/7/2025 to 9/13/2025
|Rest
|Rest
|4 m run
|4 m run
Line 58: Line 58:
|8 m run
|8 m run
|-
|-
|
|5
|9/20/2025 to 9/26/2025
|9/14/2025 to 9/20/2025
|Rest
|Rest
|4.5 m run
|4.5 m run
Line 68: Line 68:
|9 m run
|9 m run
|-
|-
|
|6
|9/27/2025 to 10/3/2025
|9/21/2025 to 9/27/2025
|Rest
|Rest
|4.5 m run
|4.5 m run
Line 78: Line 78:
|10 m run
|10 m run
|-
|-
|
|7
|10/4/2025 to 10/10/2025
|9/28/2025 to 10/4/2025
|Rest
|Rest
|5 m run
|5 m run
Line 88: Line 88:
|11 m run
|11 m run
|-
|-
|
|8
|10/11/2025 to 10/17/2025
|10/5/2025 to 10/11/2025
|Rest
|5 m run
|Stretch & strengthen
|3 m run
|Stretch & strengthen
|Rest
|12 m run
|-
|9
|10/12/2025 to 10/18/2025
|Rest
|Rest
|4 m run
|4 m run
Line 96: Line 106:
|Stretch & strengthen
|Stretch & strengthen
|Rest
|Rest
|Rest
|-
|
|10/18/2025 to 10/24/2025
|Race Day
|Race Day
|
|
|
|
|
|
|}
|}